Konsultacje psychoterapeutyczne

Kryzys jest częstym i normalnym zjawiskiem wśród osób, które zmagają się z trudnościami. Źródła kryzysu mogą być przeróżne: rozwód, śmierć bliskiej osoby, choroba, niestabilna sytuacja finansowa, a także długotrwałe zmaganie się z czymś co jest dla Ciebie trudne.

Jest to ważny moment zwrotny, który odpowiednio rozwiązany doprowadzi do Twojego rozwoju i umocnienia.

Jeżeli kryzys, z którym się zmagasz przekracza możliwości Twoich przyjaciół, jest wstydliwy lub boisz się obarczać tym inne osoby, warto skorzystać z pomocy specjalisty. Obecnie jako psychologowie korzystamy z warsztatu profesjonalnych umiejętności wspierania osób doświadczających kryzysów życiowych.

Możesz liczyć na:

  • Zrozumienie i bezwarunkową akceptację
  • Bezpieczną atmosferę sprzyjającą rozwiązywaniu trudności
  • Możliwość wyrażenia emocji pod opieką specjalisty
  • Obiektywną ocenę sytuacji
  • Wsparcie w dążeniu do opracowania planu działania

Nie musisz byś sam z trudnościami, z jakimi przyszło Ci się zmierzyć. Umów się na konsultacje on-line.

fizjoterapeutka-zdjęcie-portretowe

Iza Maliszewska - absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu SWPS na specjalizacji „Psychologia Kliniczna i Zdrowia”. Pracuje w nurcie Terapii Akceptacji i Zaangażowania (acceptance & commitment therapy, ACT). Ukończyła kursy z zakresu psychologii kryzysu i problemów emocjonalnych człowieka z technikami myślenia twórczego w procesie terapeutycznym, oraz organizowania i prowadzenia grup wsparcia z elementami psychoterapii. W swojej pracy integruje fizyczne aspekty zdrowia i dobrostan psychiczny. Autorka bloga i wielu artykułów z dziedziny psychologii i relacji psychika – ciało. Cechuje się ogromną empatią, cierpliwością i profesjonalizmem.

Cennik

Terapia online 150 zł – 50 min